Понеділок, 20.05.2024, 09.37.21
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість


Алея "Випускник 2013"

Випускники 2013 року посадили на згадку про себе алею фруктових дерев. 

"Ми все можемо"       

19 квітня 2013 року у Палаці молоді і студентів пройшов ХХ міський відкритий фестиваль творчості дітей з обмеженими можливостями «Ми все можемо». Концертна програма складалась з трьох відділень, в яких брали участь переможці фестивалю. Усіх дітей було нагороджено заохочувальними призами, медалями та солодощами. У виступі брали участь і наші вихованці: Уладовська Надія, Гаврилюк Михайло, Янковий Олександр, Чирка Віталій, Шевчук Володимир, Хурцілава Соломія, Ларікова Ірина, Кутова Катерина.

     НАШІ ГОСТІ.


15 квітня до наших вихованців завітали гості - Члени фонду громади ім. Софії Фальц-Фейн. Члени фонду, а це учні Цюрупинських шкіл та учні ПТУ,влаштували дітям справжнє свято: розважали малечу сценками та гуморесками. Особливо сподобалися веселі ігри та забави, організовані юними клоунами. Гарний настрій та сувеніри, подарові гостями, залишаться у дитячих серцях надовго. 

 

 «Київська весна 2012»

З 29 березня по 2 квітня футбольна  команда Цюрупинського дитячого  будинку -  інтернат  приймала участь в турнірі з міні – футболу «Київська весна 2012» в м. Київ.

Склад команди:

Воротар - Шевель Євген

Захисник - Лещінський Андрій

Захисник - Кудим Владислав

Захисник - Еккерт  Денис

Нападник - Коса Ігор

Нападник - Гмирін Олександр

В турнірі приймали участь 6 команд з  різних дитячих – будинків України (Київ, Донецьк, Луганськ та Цюрупинськ ). В дуже тяжкій боротьбі наша команда зустрілася с такими суперниками як :

Київ (4 : 1) Цюрупинськ

Цюрупинськ д/будинок (2 : 4) Цюрупинськ

Донецьк (6 : 4) Цюрупинськ

Ми зайняли 5 місце, адже боротьба була дуже тяжка до останньої секунди. Слід відмітити те, що команди суперників грають в міні – футбол своїм складом на протязі 2-3 років, а наші хлопці 2 місяці. Особливої уваги заслужив Шевель Євген який отримав кубок та здобув звання «Найкращій воротар турніру з міні – футболу "Київська весна 2012"».

Під час проходження турніру наші хлопці побували в різних куточках Києва. Неодноразово відвідували «Макдональдс», кінотеатр 3D, розважальний центр «Диво Світ»  з показом фільму в 4D.

Дуже багато емоцій залишилося після відвідування відкритого тренування футбольної команді «Динамо» Київ на НСК Олімпійський. Окрім огляду клубної арени хлопці попали на відкрите для медіа тренування, що передувало матчу прем’єр ліги між командами «Динамо» і «Чорномор». В один з моментів у довільній формі з юними футболістами поспілкувався президент «Динамо» Ігор Суркіс. По завершенню тренування вихованцям приділив увагу головний тренер «Динамо», на пам'ять подарував динамівські сувеніри та м’ячі з автографами.

 Під час проходження тренування наші хлопці змогли поспілкуватися та зробити фото на пам'ять з президентом ФК «Динамо» Київ І.Суркіс, головним тренером Ю.П.Семін, президентом Фан – клубу «Динамо» Київ та особовим складом футбольної команди.

Захисник Київського «Динамо»  Бетао, скориставшись невеликою паузою в тренуванні, пограв з дітьми, влаштувавши з ними перепасовку. Така подія, напевно, залишиться в їх пам'яті надовго!

В останній день ми змогли спостерігати футбольний матч на НСК Олімпійський «Динамо» Київ - «Чорноморець» Одеса, ця подія визвала дуже великий порив емоцій.


6 января 2013 года

в Ялте состоялся фестиваль

«Чудо обыкновенное»


6 января в театре им. А.П. Чехова прошел пятый Всеукраинский Рождественский фестиваль творчества детей и молодежи с ограниченными  возможностями «Чудо обыкновенное». В нем приняли участие 85 артистов из разных уголков Украины: Купянска, Цюрупинска, Симферополя, Севастополя, Белогорска, Алчевска  и Ялты.

В программе юбилейного фестиваля было много вокальных и хореографических номеров, подготовленных талантливыми артистами. Все выступления поражали своей изысканностью, ведь в каждое из них  ребята вложили свою душу и сердце.

 Незабываемыми были выступления воспитанников Цюрупинского детского дома Александра Калугера, Гаврилюка Михаила, Уладовськой Надежды, Янкового Александра, Чирки Виталия, Шевчука Владимира, Кутовой Катерины, Лариковой Ирины, Хурцилавы Соломонии.Кожна дитина заслуговує на Різдвяну казку! Подаруймо їй це свято у затишному колі людей з добрим серцем!
Благодійний фонд «Нове Покоління» під чуйним керівництвом пані Руслани Вжесневської спільно з «Допоможіть нам допомогти дітям» / Help Us Help The Children / проектом Канадського фонду «Дітям Чорнобиля» / CCCF / організовує щорічний «Зимовий табір», який проходить в смт. Ворохта, Івано-Франківської області з 02.01.2013р. по 12.01.2013р. для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з різних куточків України.

1x1.trans Зимовий табір Нове Покоління 2013

Табір "Нове покоління"

5 вихованців нашого дитячого будинку-інтернату взяли участь у таборовій програмі під назвою «Різдвяні мандри», яка пропонувала дітям подорож по різних куточках світу, щоб дізнатися про святкування Різдва в інших країнах.

Ця подорож завершилася в Україні, діти познайомлися з автентичними традиціями та звичаями Різдвяних свят, пізнали таїнство Святого вечору, 12 страв, колядок тощо. Цікаві майстерні, серед яких Флористика, Художнє Я, Психологічне Я, Фольклорне Я, Спортивне Я у вигляді катання на лижах, Протидія торгівлі людьми, Здорове Я, гутірка «Добре діло» дають дітям можливість відкрити в собі нові здібності в тій чи іншій науковій сфері, розвинути нові практичні навички, отримати корисний досвід тощо. Проект «Зимовий табір» сприяє психологічній і соціальній адаптації вихованців, діти усвідомлюють свою національну приналежність, розуміють, хто вони, знаходять своє місце в світі, гордяться, що вони українці!ТЕАТРАЛЬНІ СХОДИНКИ.

 Під керівництвом вчителя СПО Абрамчук Ірини Миколаївни наші вихованці підготували та показали цікаву виставу-мюзикл "Морозко". Діти майстерно зіграли ролі, а найкращими подарунками були аплодисменти та слова подяки.